STUDIO

apartovia projektowanie wnętrz

O NAS

Apartovia to studio, które specjalizuje się w projektowaniu unikalanych, eleganckich i ponadczasowych wnętrz.

Tworzę projekty, które są dostosowane do specyficznych wymagań każdego klienta, biorąc pod uwagę potrzeby i osobisty gust klienta.

Oferując wysoce spersonalizowaną usługę projektową, skupiam się na tworzeniu wyjątkowych, przemyślanych wnętrz, które odzwierciedlają Twoje potrzeby i marzenia.

Przywiązuję szczególną wagę do jakości, detali, stylu i komfortu projektowanych przeze mnie przestrzeni, dbając o to, by budziły zachwyt, ale również nadawały się do zamieszkania i były dopasowane do Twojego budżetu.

Dlaczego warto nas wybrać?

STYL

Jeśli tak jak my kochasz klasyczne, eleganckie i ponadczasowe wnętrza, dbałość o detale, jakość materiałów – to z pewnością znajdziemy nić porozumienia. Wierzę, że takie wnętrza oprą się przemijającej modzie, upływie czasu i będą służyć latami.

BUDŻET

Od samego początku pracujemy na budżecie. Dlaczego? Aby stworzyć dla Ciebie projekt, który będziesz w stanie zrealizować (a nie tylko wydrukować sobie piękne wizualizacje). Liczymy koszty i planujemy tak, by optymalnie rozdysponować Twoje pieniądze.

WSPÓŁPRACA ONLINE

Mamy sprawdzone sposoby na to, by współpraca online przebiegała sprawnie i jakościowo. Otrzymujesz dostęp do specjalnych katalogów 24h/dobę. Unikamy czasochłonnej wymiany mailowej – proponujemy efektywniejsze sposoby komunikacji.

WYJĄTKOWOŚĆ

Projekty – które tworzę – są unikalne i wyjątkowe, ponieważ już na samym początku wsłuchuję się w Twoje marzenia i potrzeby, a potem przekuwam je w estetyczne, budzące zachwyt i funkcjonalne wnętrza. Dokładna analiza Twoich potrzeb to pierwszy i najważniejszy etap współpracy.

JAKOŚĆ

Szanuję Twój święty spokój, dlatego staram się przeprowadzić Cię przez ten stresujący etap z Twoim minimalnym zaangażowaniem tak, abyś Ty skupił się na tym co dla Ciebie najważniejsze.

KOMUNIKACJA

Spokojny klient to uświadomiony klient, dlatego odpowiadam na wszystkie Twoje wątpliwości i obawy jasno i klarownie, abyś miał pewność najlepszych wyborów.

REFERENCJE

„Korzystałam z pomocy Pani Alicji i serdecznie polecam ❤️ Pełny profesjonalizm i bardzo ciekawe pomysły aranżacyjne zgodne z moim stylem i oczekiwaniami.”

P. Wioletta z Lubaczowa

Świetny kontakt i współpraca. Pani Alicja pomogła nam uporządkować nasze pomysły i znaleźć najlepsze rozwiązania. Nic nie narzucała i dokładnie wsłuchiwała się w nasze potrzeby. Dostaliśmy całą listę przydatnych wskazówek i konkretnych rozwiązań, które  pozwoliły nam szybko zakończyć remont. 

Pomoc Pani Alicji nie skończyła się na konsultacji, ale również później odpowiadała na wszelkie pytania i rozwiewała wątpliwości. Zdecydowanie polecam!”
P. Paulina z Warszawy

„Współpraca z Panią Alicją to sama przyjemność. Przeprowadzony projekt był fachowy, a pomysły Pani Alicji na nasze wnętrza bardzo ciekawe. Zaproponowane dekoracje i aranżacja wnętrz idealnie trafiła w nasz gust. Zdecydowanie polecam.”

P. Ewelina z Poznania

Napisz wiadomość

DANE KONTAKTOWE

Apartovia – studio projektowania wnętrz

biuro@apartovia.pl

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. 8:00 – 17:00